KONST / Litografier / Färglitografi 16655373
nr 1665 5373
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 122/360, daterad -81, Sailors grave. Färglitografi, bildmått: 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 51x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:43:15
3/12 19:53:56
100 kr
6/12 10:40:32
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner